Bozcaada Stili, Hediyelik Eşya

Bozcaada Hediyelik Eşya Nereden Alınır?

Bozcaada Hediyelik Eşyanın Dükkanı Resimi Hediyelik Eşya Nereden Nasıl Alınmalı ve Bunu Gösteren Bozcaada Dükkanı
Bozcaada Hediyelik Eşya'da Nelere Dikkat Edilmeli ve Nereden Alınmalı?
Hediyelik Eşya Dükkanı Naciye Butik Bozcaada
Bozcaada Hediyelik Eşya için size güzel bir adres

Bozcaada Hediyelik Eşya’nın Dükkanı Hakkında

Bu yazımda, Bozcaada Hediyelik Eşya nereden alınmalı, Bozcaada’da özgün hediyelikler nerede bulabilirim konusuna değiniyor olacağım. Böylece, adadadan sevdiklerinize farklı ve güzel ne alabileceğiniz ile ilgili ayrıntıları bulabileceğiniz bir blog yazısı olacaktır.

Bozcaada Hediyelik Esya Dükkanı

Bozcaada Denince Akla

Bozcaada denildiğinde, günbatımı, balık restaurantlarını, ıssız kumsalları ve soğuk temiz denizin aklınıza geldiğini duyar gibiyim. Fakat Bozcaada’ya geldiğinizde, Hediyelik Eşya size desem kulağınıza nasıl gelirdi? Evet doğru duyduğunuz bu sefer ne, neden ve nereden alınacağını size açıklıyorum.

Daha önce, Bozcaada’nın Büyüsünü içeren blog yazımda, adadan neden etkilendiğimi ve neden Bozcaada’ya yerleşmeye karar verdiğimi açıklamıştım hatılarsınız. Elbette, Bozcaada’dan gelmemin nedeni bu olsa da, bunun hediyelik eşya ile ne alakası var diyeceksiniz?

Bozcaada Hediyelik Eşya Nereden ve Nasıl Bakılmalı?

Bozcaada Hediyelik Eşya Dükkanındaki Otantik Elbise alan Bohem Giyim tarzına sahip olan moda bloggerı resimi
Naciye sadece otantik elbise yapmakla kalmıyor, sizleri güzelleştiriyor

Bozcaada’ya gelince önce sabah denizinize girin, günbatımının tadını doya doya çıkarın ve akşam ise balık restaurantlarında eşsiz ziyafet sürün elbette. Elbette dönem dönem olan spor etkinlikleri adaya gelmek için iyi nedenler arasında yerini almakta. Adada bunları yaparken güzel giyinmek, Bozcaada Stilini tarzınıza katmak ve kendinize daima kullanabileceğimiz otantik güzel elbiseler, harika aksesuarlar, bohem bandanalar, etnik şalvarlar ve takılar almak nasıl olurdu?

Bozcaada Hediyelik Esya Aksesuar Takı Alışveriş Yapan Bohem Kadının Tarzı
Bozcaada Hediyelik Eşya Takı ve Giyim Modelleri

Üstelik bu size güzellik katan bu parçaların, her birinin arkasında kendi hikayesinin olduğunu biliyor muydunuz? Bu arada, parçaların hikayelerini Naciye Butik Bozcaada’nın Instagram hesabında üretildikçe paylaşıyorum. Üretilen her parçanın kendine ait bir hikayesinin olması aslında bu işi ne kadar gönül verdiğimi ortaya koymakta. Bu arada, her parçanın malzemelerinin Anadolu’nun birçok farklı yöresinden özenilerek seçilmesi, bu parçanın günümüzün bohem moda stili ve otantik modern trendlerine uyarlandığını biliyor muydunuz? Ayrıca, bu parçaların her biri büyük bir tutku tek tek el emeği olarak dikilerek eşşiz hale getirilmesi ise, Naciye Butik Bozcaada’nın Hediyelik Eşya’da farklı bir kadın giyim dükkanı olarak konumlanmasını sağlamıştır. Bozcaada’dan Hediyelik Eşya Dükkanı seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğine ayrıca bakabilirsiniz.

Bozcaada Hediyelik Esya Blogger Duygu Senyurek Genc Mekanları Tavsiyeleri ve Naciye Butik sonrası mutluluğu
Blogger Duygu Genc Bozcaada Hediyelik Eşya Tavsiyeleri

Neden Naciye Butik Bozcaada’dan Hediyelik Eşya Alınmalı?

Bu yüzden de, Türkiye’nin en ünlü bloggerları, stil sahibi kadınları da Bozcaada’ya geldiklerinde Naciye Bozcaada’yı tercih etmektedir. Bu arada kişilerle yakından ilgilen Naciye Hanım ise, Bozcaada’nın marka elçisi olmayı layığı ile teşkil etmektedir. Kısa sürede Caz Kadının gönlünü de kazanmayı başarmıştır.

Bozcaada Hediyelik Eşya Akseuarları Parçaları yapmakta olan Bloggerın Gülen Yüzü
Bozcaada Hediyelik Eşya Naciye’den özel el aksesuar ve parçalar

Sizde sevdiklerinize el emeği, göz nuru parçalar hediye ederek farklı hissettirmek ve Bozcaada’dan özgün bir hediyelik eşya almak istiyorsanız, Bozcaada ziyaretiniz sırasında mutlaka görmeniz gereken yelerden biri olan Naciye Hanım‘ın dükkanını görmeden adadan dönmeyin. Bu arada benden söylemesi, her üründen bir tane olması, dolayısı ile sadece sizde olacak bu parçaları tükenmeden alın sonra tuh kaçırdım bundan kaldı mı Naciye Hanım demememek için. Böylece, Bozcaada Stilini yansıtan kişi olabileceksiniz…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonHemen Ara