Bozcaada Stili, Etkinlik, Hediyelik Eşya

Adidas Bozcaada Yarı Maratonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Adidas Bozcaada Yarı Maratonu Koşan Erkek ve Kadın Resimi

Adidas Bozcaada Yarı Maratonu merakla beklediğinizi biliyorum. Bu yazımda, Bozcaada Koşusunda bilinmesi gereken tüm detayları, etkinlik programını ve neler olduğunu sizlerle paylaşacağım. Bozcaada kültürel olarak zengin olmasının yanı sıra, doğal zenginliklerinin de farkındayız. Bozcaada aynı zamanda farklı etkinlikleri ile gündemdeki yerini korumakta. Son dönemde ise, Bozcaada Koşusunun önemi giderek artmakta. Bunun için, bende size Adidas Bozcaada Koşusunun tüm bilinmesi gereken bilgilerini bu yazımda aktarıyor olacağım.

Bozcaada Manzaraları Bir Göz Atalım

Adidas Bozcaada Yarı Maratonu Ne Zaman?

Bozcaada Yarı Maratonu Koşusu 17 Mayıs Cuma 2019 öğlen 12:00’de başlayacak ve 19 Mayıs Pazar 2019 Öğleden sonraya kadar devam edecek, haftasonu spor etkinliği olarak gerçekleşecektir.

Özellikle haftasonuna gelmesi ile, haftasonu Bozcaada’ya gelmek için çok iyi bir kaçış alternatifi olacaktır. Koşunun gerçekleşeceği gün ise, 10 km Bozcaada Koşusu, 18 Mayıs sabahı 11:15’de, 21 K Yarı Marathonu ise,
18 Mayıs sabahı 11:00’de gerçekleşecektir.

Adidas Bozcaada Koşusu Kayıtının Son Tarihi Ne Zaman?

adidas Bozcaada 21K Yarı Maraton ve 10K Koşusu için kayıtlar 17 Mayıs 2019 Cuma günü saat 14:00’da sona erecektir. Bu tarihten sonra geç kayıt alınmayacaktır.

Adidas Bozcaada Yarı Maratonu Parkuru Kaç Km?

Adidas Bozcaada Koşusu 2 etaptan oluşacaktır. Bunlardan biri 10 km Bozcaada Parkuru, diğer ise, 21 kmlik Bozcaada Yarı Marathonu olarak ayrılmaktadır.

Adidas Bozcaada Yarı Maratonu Parkurları Neler?

Bozcaada’nın eşsiz doğal güzellikleri ve büyülü ada ortamında gerçekleştirecek olan marathon, 2 farklı koşuyu içermektedir. Biri herkesin daha kolay yapabileceği, diğer ise bu alana daha fazla hazırlık yapan profesyonellere yönelik koşu olacaktır.

İki farklı Bozcaada Koşusu vardır, bunlar 10 km ve 21 km olarak ayrılmaktadır. Bunların ise, 10 km olan Bozcaada Koşusu, 21 kmlik
Bozcaada Yarı Marathonu adlandırılmaktadır.

Bozcaada Koşusu Etkinliğinde Neler Var?

Programın çok dolu kulağımıza gelen bilgiler arasındadır. Tüm Etkinlik Detayları henüz açıklanmamıştır. Etkinlik Programı açıklandığı anda sizleri bilgilendiriyor olacağız.

Adidas Bozcaada Koşusunun Kayıt Ücreti Ne Kadar?

Daha önce bir çok Bozcaada koşusunda olduğu gibi, bu etkinlikte ücretli bir etkinliktir. Bu etkinliğe katılmak için ödemeyi önceden yapmanız gerekmektedir. Bozcaada Koşusunun ücreti Adidas tarafında belirlenmiştir. Koşunun ücreti ise, 85 TL’dir.

Adidas Bozcaada Koşusunun Sosyal Sorumluluk Boyutu

Adidas markasının yapmış olduğu Sosyal Sorumluk boyutunu hepimiz biliyoruz. Kayıt ücretinden bir kısım Bozcaada Hayvan Barınağı’na bağışlanacak ve kayıt olan her koşucu için bir fidan dikilecektir.

Adidas Bozcaada Yarı Maratonuna Nasıl Kayıt Olurum?

Bozcaada Yarı Marathonu için Adidas platform gerçekleştirmiştir. Buna ise, adidas bozcaada sitesinden kayıt olabilirsiniz. Adidas’ın harika bir organizasyon gerçekleştirdiğini ve bu ücrete değeceğini belirtmek isterim. Çünkü bu ücreti sadeceAdidas değil, Bozcaada’mıza fidan dikimi ve hayvan barınağı için kullanılacağını unutmamak gerekir.

Bozcaada’da Ne Yapılır?

Bozcaada’ya geldiğinizde elbette, plajları, restauranları ve gün batımının tadını çıkarmanızı şiddetle tavsiye ederim. Ben şahsen bir Bozcaada sevdalısı olarak, adayı çok sevmekteyim ve adaya gönül vermekteyim. Aynı zamanda, adaya geldiğinde Bozcaada’nın Özgün Alışveriş Butiği Naciye Butik Bozcaada’ya uğramınızı tavsiye ederim. Burada birbirinden güzel tarz bohem elbise ve otantik giysi modelleri bulabileceğinizi şimdiden belirtmek isterim.

Bozcaada’dan Ne Alınır?

Bozcaada’ya geldiğinizde bir çok el yapımı ürün ve hediyelik eşya alabiliyorsanız. Bunların içinde, en çok reçel, kurabiye, üzüm, şarap ürünleri alınabilirken, diğer taraftan el yapımı elbise ve el işi aksesuar ürünleri ise Bozcaada’nın Dükkanında alınabilir. Bunu en iyi şekilde yapabilmek için, kadın elbise, tshirt, salvar, short, kaftan, kimano, pareo, bluz, ada akseuarları, takı, bileklik, kolye ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Yazının Özeti

Bu yazımda aşağıdaki konuları sizlere açıklıyor olacağım.

  • Adidas Koşusu Ne Zaman?
  • Adidas Bozcaada Koşusu Kayıtının Son Tarihi Ne Zaman?
  • Adidas Bozcaada Yarı Maratonu Parkuru Kaç Km?
  • Adidas Bozcaada Yarı Maratonu Parkurları Neler?
  • Bozcaada Koşusu Etkinliğinde Neler Var?
  • Adidas Bozcaada Koşusunun Kayıt Ücreti Ne Kadar?
  • Adidas Bozcaada Koşusunun Sosyal Sorumluluk Boyutu
  • Adidas Bozcaada Yarı Maratonuna Nasıl Kayıt Olurum?
  • Bozcaada’da Ne Yapılır?
  • Bozcaada’dan Ne Alınır?

Keyifli Okumalar…

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat