Bozcaada Gün Batımı Otantik Bohem Elbise

 350,00

Stil No. 00000004 ; Rengi: Doğal Boyalı Kumaş

Bozcaada Gün Batımı Doğal Boya Maksi Bozcaada Elbisesi
Bozcaada Alışverişi için birebir

Renkli Otantik Desenli maksi
Düşük Bisiklet yaka
Askı Omuzlar
Standart Beden
Boydan Uzun
Özel Bozcaada Doğal Boya Kumaş

Soğuk Suda Yıkayınız

Bozcaada’da Üretilmiştir.

SKU: 00001 Category:

Description

Bozcaada Gün Batımı Giderken Nasıl Giyinilmeli?

Bozcaada Gün Batımı ile Bozcaada’nın güzelliğini bilmeyen yoktur herhalde.

İşte benim de size bununla ilgili seslenmek istedim. Polente olarak eskiden anılan ve Bozcaada Polente Fenerinden adını alan Günbatımı mevkii bugün Bozcaada’nın en trend yerlerinden. Bu yerde bulunan fener, adanın en batı mevkii ve denize açık konumu dolayısı ile adanın sınırını denizden görülmesi için konumlandırılmıştır. Böylece, Bozcaada batısından geçen tekne ve büyük gemiler buranın ada olduğunu anlayacaktı. Bunun için bu bölge ilk zamanlarda denizde yarattığı sonsuzluk ile ilgi çeken noktaya gelmiştir. Özellike Bir Eylül Meselesinde çekilen filmdeki gün batımı sahnesinde müşterilerimden de olan, Zeynep Farah Abdullah’ın bugün bir çok bloggerın zamanı ölümsüzleştirdiği, elle yapılan kamera taklidi ile hafıza kazanan bir sahne olarak yerini aldı.

Nasıl Gün Batımı Bozcaada’da Ünlendi?

Bozcaada’nın bir aşık adası olması nedeni ile, romantik çiftlerinde ilgisini Gün Batımı mevkii kısa sürede kazandı. Bu yüzden çokça Instagram ve Sosyal Medya hesabına konu oldu. Bu kadar, güzel bir yer olan ve dünya’nın en güzel gün batımı izlenecek yerleden biri haline gelen bu yere benim de gündemime almamam bir Bozcaada aşığı olarak mümkün değildi.

Neden Bozcaada Gün Batımı İsimini Otantik Elbiseme Verdim?

Bozcaada’nın en güzel mevkiine de en güzel elbiselerimden bir tanesinin adını vermem ile yaraşırdı. El boyaması yöntemi ile boyanan bu elbise, Bozcaada Otantiklik Modern Tarz ile biraraya getirmektedir. Üzerindeki doğal motifler ve renk skalası olarak kızıla rengi bütünleyen uyumu ile elbisenin adını ancak Gün Batımı verebilirdi. Bu elbise güneşin batışının renk tonları ile uyduğunu ve bu tarzı yansıttığını düşünüyorum. Sanırım bununla bütünleşmişki, bende elbiseme Gün Batımı isimi vermek istedim. Bir Bozcaada aşığı olduğum için, adada severek ürettiğim elbiselerime Bozcaada koylarının ve yerlerinin adlarını vermekten keyif alıyorum. Aynı zamanda, adanın tarzını ve havasını taşıdığı için de uygun olduğuna inanıyorum.

Naciye Butik Bozcaada olarak, Otantik elbise ve bohem giyim‘in adadaki öncüsü olmak ile birlikte, el işi kadın giyim butiği olarak bu elbiseyi yaparken de çok mutlu olduğumu sizlerle paylaşmak istiyorum

Bu elbisenin kendi ayakları üzerinde durabilen, özgür, güçlü ve sanatsal bir kadını yansıtacağını hayal ederek tasarlamıştım. Bu düşünce ile hareketim ve içimdeki güzel enerji yerini bulmuş olmalı ki, elbisem Elçin Ateş tarafından tercih edilmesi beni daha da çok gurulandırdı.

Sanırım güzel düşün, güzel şeyler olsun mottosu ne kadarda doğru? Ben hep böyle düşündüm ve bunun geri dönüşlerini insanlardan alıyorum. Bunu bana sağlayan Bozcaada‘ya da çok teşekkür ediyorum.
Gülümseyin, güzel bir gününüz daha olsun.

Additional information

Weight100 g