Naciye Butik Bozcaada

Naciye Butik Bozcaadanın Yaratıcısı Kimdir?

Otantik Giyim Bohem Elbise Etnik Aksesuarın Bozcaada Hediyelik Eşya Adresi NaciyeButikBozcaada'nın sevilen Rum Mahallesi Logosu

Naciye Kimdir?

Naciye Butik Bozcaada Otantik Elbise Bohem Giyim Etnik Aksesuar Tasarımcısı Naciye Bozcaada'da yüzü gülerek mor etnik şalvarı ve Otantik Elbisesi ile Bozcaada markası olmanın gurununu yaşıyor
Otantik Elbise ve Bohem Giyim Kadın Tasarımcısı Naciye Bozcaada’da

Bir Bozcaada Ada Sevdalısı olan Naciye, Naciye Butik Bozcaada’yı yaratan kişinin kendisidir. İçinde emek vardır, aşk vardır, tutku vardır sevda vardık yaptıklarında. Bozcaada’nın sanatı, kadının dokuşunu vardır. Anlam vardır, mana vardır ve en önemlisi de kadının kendisi vardır.

Naciye Neyi Farklı Yapmaktadır?

Bozcaada adalı sevdalısı Naciye, günümüzde yok olmakta olan el işini yeniden var etmektedir. Eskinin bakmaya doyamadığımız dokusu ile bugünün giymeye kıyamadığımız parçaları harmanlayarak kendi stilini oluşturmuştur.

ni yeniden var etmektedir. Eskinin bakmaya doyamadığımız dokusu ile bugünün giymeye kıyamadığımız parçaları harmanlayarak kendi stilini oluşturmuştur.

Kısa süre içerisinde, adaya ayak basan, ziyaret eden, gezgin, seyahet ve tutkunlar tarafından keşfedilmiştir. Moda severler, bohem kadınlar, stil sahibi kadınlar, ve instagrammerler Naciye Butiği kısa sürede keşfederek onun farkını anlamışlardır. Bozcaadada yapılan bir çok spor ve müzik etkinlikliği katılımcılarının ise, Naciye’yi keşfetmesi kısa sürede olmuştur.

Nur Bilen Yavuzer Bozcaada Rum Mahallesi Kaikias Hoteli üzerinde Naciye Butik Bozcaada'nın Otantik Beyaz Elbise, Bohem Kombini ve Etnik Aksesuarları ile Güzel Bir Boy Fotoğrafı Vermekteydi
El işi Emeği Yaptığım Kadın Bohem Giyimi, Etnik Aksesuarlarla bezeli güzel kadın elbise

Naciye Butik Bozcaada Hakkında

Bozcaada’nın ilk tasarım butiği Naciye Butik Bozcaada, ege stilini ve ada dokunuşunu kazandırmak üzere tutku ile tasarımlarına başladı. Tüm yaptığı dokunuşlarda sevgi ve emek vardır. El İşi Otantik Giyim Elbiselerinden ve etnik işlerden bunu rahatlıkla görebilirsiniz. Kısaca hikayemi de buradan okuyabilirsiniz.

Ünlü Blogger, Sanatsever ve Stil Sahibi Kadınların kısa sürede ilgi noktası oldu. Geleneksel tarz ile yeni tarzı yorumlaması, bohem stili şık bir şekilde sunabilmesi ve kendine has dokunuşları ile farklılığını ortaya koymaktadır. Yaptığı çalışmalarının ve ürettiği eserlerinin özellikli olması da onu önemli kılmaktadır.

2007’den beri bu tarzını koruyarak günümüzün trendleri yakalamayı başarmıştır. Bundan dolayıdır ki, farklı bir stile kavuşmak, belli bir duruşa sahip olmak ve güzelleşmek isteyen kadınların adresidir Naciye Butik Bozcaada. Naciye hala işini ilk günkü ruhu ile yapmakta ve sevgisini tüm ürünlere katmaktadır. Neden Bozcaada‘da yaptığımı detayları ile anlattım.

Ünlü Blogger Nur Bilen Yavuzerin Bozcaada Polente Gün Batımını Turuncu Bohem, Otantik Naciye Butik Elbisesi ve Aksesuarları ile Tebessümle Bakarak İzliyor
Nur Bilen Yavuzer’in Akıllardan Silinmeyen Naciye’nin Bohem Otantik Elbisesi ile Gün Batımındaki Unutulmaz Anlardan

Kimler Bugüne Kadar Keşfetti?

Bozcaada’yı ziyaret eden bugün ünlüler, bloggerlar artık Naciye Butiğe uğramadan ve Instagram hesabında poz vermeden geçmemektedir. Bunlar arasında, Nur Bilen Yavuzer, Farah Zeynep Abdullah, Ceylan Ertem, Jehan Barbur, Billur Saatçi, Duygu Genç, Ferhan Talib, Özden Cerrahoğlu, Deniz Eray Harvey,ve Demet Akbağ ve bunun gibi birçok sanatçı, ünlü kadın ve bloggerların sevdiği marka haline geldi. Bunun için, ulusal bir çok mecrada da bizden övgü ile bahsedilmektedir.

Ya Sen?

Stil sahibi kadınların Bozcaada’daki en iyi adresi, bohem giyim, kadın elbise, otantik elbise, tarz kıyafet, el işi giysi, etnik takı, aksesuar dreamcatchers, bohem kıyafet, ada tarzı elbiseler, güzel dokunuşlar ve daha fazlası için

Naciye Butik Bozcaada’yı göz atmak istiyorsan şunlara göz atman yeterli!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat