Bozcaada Stili

New Balance Bozcaada 2019 Neler Yapılmalı?

New Balance Bozcaada 2019 Koşusu ve Maratonu Etkinlik Afişi

Güncelleme: New Balance Bozcaada Koşusu, Adidas’ın sponsor olması nedeni ile, iptal edilmiştir ve tarihi değiştirilmiştir. Adidas Bozcaada Koşu Etkinliği için bilgi almak için hemen okumaya başla.

New Balance Bozcaada 2019 Koşusunu iple çektiğinizi biliyorum. New Balance Koşusuna gelindiğinde adada çok şey yapmak istediğinizin farkındayım. New Balance Koşusu 2019’da adanın etkinliklerle dolu olduğunu ve birçok şey yapılması gerektiğini de biliyoruz. İşte bu yazımda sizlere bu yılki New Balance Koşusu Etkinliklerini anlatacağım. Nelere gidilmeli? Ne Yapılmalı? Hangi Etkinlikler var konusunda değiniceğim.

New Balance Bozcaada 2019 Koşusu Hakkında

New Balance Bozcaada 2019 Koşusu, spor severlerin büyük merakla beklediği ve adada deyim yerindeyse sezonun açıldığı etkinliklerden bir tanesi. Bu etkinlikle beraber, Bozcaada’ya artık merhaba dediğimizi kısaca belirtebiliriz. 2012 yılından beri Bozcaada’da düzenlenen bu koşu spor etkinliği hem adanın sezonunun uzamasına yer açmakla hem de, spor severler için yeni bir destinasyon açarak bahar havasını Tenedos’ta tatmasını sağlamaktadır.

New Balance Bozcaada iki adet etaptan oluşmaktadır. Biri tüm sporsever ve amatörlerin katılabildiği 10 km Koşusu, diğeri de profesyonel koşucuların katıldığı 21 km koşusudur. Böylece herkes için bir koşu programı oluşturulmuş olmaktadır. Özellikle 5 km sonrası yapılan koşuların bazen Bozcaada Havasının Mayıs ayında sıcak olması dolayısı ile, yorgunluk belirtilerine yol açtığı ve koşu alanlarını zorladığını biliyoruz. Onun için siz siz olun, Bozcaada Hava Durumuna yarışa çıkmadan önce dikkatlice bakarak giyinmenizi tavsiye ederim. Koşunun zemini asfalt olması nedeni ile özellikle 7.km ‘den sonra kaslarda gerginlik ve yorgunluğa neden olmaktadır. Bu da çokça gözedilen bir durum olduğundan, hazırlıklarınızın son 2 hafta kala asfalt koşu zemininde antremanlarınızı yaparak bu duruma hazır olmanızı öneririm.

Son dönemde devreye giren minikler maratonu ile de 4 – 8 yaş arası tüm miniklerimizin de katılabileceği bir koşu haline gelmiştir. Sadece koşunun yapılması değil, aktive ve standlarla da bir çok etkinliğe imza atılması mümkün olmaktadır. İzleyiciler de böylece düşünülerek onların eğlenmesi ve lezzet seçenekleri ile bir çok noktada vakit geçirmeleri sağlanmaktadır.

New Balance Bozcaada Etkinlikler ve Yapılacaklar

New Balance Bozcaada Koşusu sırasında, bir çok mekanda farklu etkinliklerde düzenlenecektir. Bunlar içinde, en çok ön plana çıkanın, 11 Mayıs Cuma ve 12 Mayıs Cumartesi Akşamı Bozcaada Polente Barında yapılacak etkinlikler.

Detaylı New Balance Bozcaada Eğlence Programı şöyle:

11 Mayıs Cuma Akşamı

  • DJ Set Boral Kibil
  • DJ Set Levent Özbay

12 Mayıs Cumartesi Akşamı

  • DJ Set Funky C
  • DJ Set Sezer Uysal

Koşu Etkinliğine kayıt için şu adresi ayrıca kullanbilirsiniz.

Geldiğinizde elbette adanın giyim ve kadının markası olan Naciye Butik Bozcaada’ya uğramadan da dönmeminizi öneririm. Bozcaada’ya uygun el yapımı hediyelik eşya için de ayrıca buraya bakabilirsiniz. Bu sene koşu severlerin beğenerek giyeceği ve Bozcaada kadınını gösterecek olan çok güzel adaya özgün kıyafetler ve el yapımı aksesuarlar bulabileceksiniz. Ben çünkü bohem elbisenin Bozcaada’ya çok yakıştığuna inanıyorum. Bu da sporcuların

Daha fazla detay için hemen buradan da instagram hesabını inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, benim favorilerim arasında olan Bozcaada Caz Festivali için yazıma ulaşabilirsin.

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat