Bozcaada Ayazma Otantik Bohem Elbise Kimano

 300,00

Style No. 00000002 ; Rengi: Sarı ve Beyaz Desenli Kumaş

Bozcaada Ayazma Püsküllü Midi Otantik Etnik Kimano
Bozcaada Alışverişi için birebir

Renkli Etnik Desenli midi
Önü Açık
Geniş Kol Kesimi
Standart Beden
Boydan Uzun
Özel Bozcaada Etnik Kumaş

Soğuk Suda Yıkayınız

Bozcaada esintisi ile.

SKU: 00003 Category:

Description

EKLENTİ DETAYLARI bozcaada-ayazma-otantik-elbise-bohem-kimano

Bozcaada Ayazma Hakkında

Bozcaada Ayazma adada iki yer ile eşleşmiştir.

Adanın Güney Batısında yer alan ve Bozcaada’nın tek elden geçirilip halka tam tesis olarak açılan plajıdır. Bozcaada’ya gelindiğinde denize girmek için tüm ziyaretçilerin ortak noktası olmaktadır. Adanın merkezinden Ayazmaya kalkan ve yaklaşık 15 dakika’da gidilen dolmuşlar ile ulaşılmaktadır. Suyu soğuk olması ve temiz kaynak suyunun bu koya dökülmesi dolayısı ile bu koyun suyunu soğutmaktadır. Adaseverler iki şezlong 1 şemsiye gibi bir dinlenme paketini yaklaşık 20 TL’ye buradan günlük olarak kiralayabilmektedirler. Su sporları ada sahilinde yapılan tek plajı olma özelliğine sahiptir. Adada güzel deniz, kum ve güneş vakti geçirmek istiyorsanız, burayı kaçırmamanız gerekir.

Neden Bozcaada Ayazma İsmini Bu Elbiseme Verdim?

Kısaca bu elbisem hakkında size biraz daha detaylı bilgi vermek istiyorum. Bozcaada Ayazma Otantik Bohem Elbise Kimano, sarı etnik desenli motif ile Bozcaada’ya özgün Etnik Kimanodur.

Standart beden olup, güzelliğine düşkün ve tarz giyinmeyi bilen kadının Bozcaada Ayazma ‘ya giderken şort, bikini, mayosunun üzerine nasıl bir kombin yapmalıyım sorusu geldiğinden hemen tamamlayabileceği bir kadın giyim parçasıdır.

Bozcaada sokaklarında dolaşırken ayrıca, akşamüstüleri giyildiğinde hemen fark edilecek ve kadının güzelliğine güzellik katacak cinsten bir otantik kimanodur. Naciye tarafından el işi yönetimi ile adaya uygun olarak yapılmıştır.

Ayazma diğer adını ise Naciye tarafından almaktadır. Bozcaada aşığı olan Naciye Hanım Bozcaada, çok sevdiği Bozcaada’nın koylarına kendi sevgisini katarak yaptığı yerlerin isimini vermiştir. Mayo ve şortların üzerine ayrı bir bohem hava katarak otantik elbise kimano size Bozcaada’nın özel bir tarz katacağına inanıyor. Kimanonun Etnik bir giyim tarzı olduğunu ve bunu Bohem Kadının Gardırobunu tamamladığını artık az çok tahmin ediyoruz diye düşünüyorumdur. Bozcaada’ya özgün ada parçaları için kendisini adamıştır.

Kısaca  Neden Naciye Bozcaada?

Biz burada Bozcaada’yı en iyi şekilde temsil ettiği için kimano elbisemizin adına Bozcaada Ayazma Otantik Bohem Elbise demekteyiz. Naciye Butik Bozcaada olarak, Otantik elbise ve bohem giyim’in adadaki öncüsü olmak ile birlikte, el işi kadın giyim butiği olarak faaliyetlerimizi büyük tutku ile sürdürmektedir.

Bozcaada Aşığı ve sevdalısı olan Naciye, en sevdiği güzide elbisesine ise, buranın adını vermektedir.

Additional information

Weight100 g