Bozcaada Akvaryum Otantik Bohem Elbise

 550,00

Style No. 00000003 ; Rengi: Beyaz

Bozcaada Akvaryum Beyaz Maksi Bozcaada Elbisesi
Bozcaada Alışverişi için birebir

Renkli Otantik omuzlardan düşen kolları açık maksi
V-yaka
Çiçekli Bezeli Kısa Kollu
Standart Beden
Boydan Uzun
Beyaz Kaneviçe Bezeli

Soğuk Suda Yıkayınız

Bozcaada’da Üretilmiştir.

SKU: 00002 Category:

Description

bozcaada akvaryum otantik bohem elbise

Bozcaada Akvaryum için nasıl giyinilmeli? Bozcaada Kadın Giyimi nasıl olmalı?

Kısaca sizlere Bozcaada Akvaryumunu anlatmak istiyorum. Adanın güneydoğusunda yer alan ve özel bir mülk olan Bozcaada Akvaryum Koyu, adanın yerleşime eskiden kapalı son dönemde açılan fakat plaj olarak halen daha yapılaşma olmamış ve korunmuş koyudur. Doğal liman özelliğine sahip olması, balık teknelerinin fırtınalı ve dalgalı havalarda korunaklı limanı olmuştur.

Neden Bozcaada Akvaryum Bu Kadar Popüler?

Özellikle ıssız bir koy olması nedeni ve Türkiye’ye bakması nedeni ile suları bir çok Bozcaada koyuna göre daha sakin olmaktadır. Bundan dolayı, bir çok kişinin kısa sürede ilgisini çekti ve Bozcaada severlerin gönlünü fethetti. Dönem dönem koy halka kapanması ve açılması ile gündeme gelmekte. Daha önce de belirttiğim gibi adanın ıssız ve kuytu koyu olması nedeni ile çok sevilmekte. Çünkü Bozcaada, Çanakkale’nin hemen çıkışında yer aldığı için oldukça fazla rüzgar almakta ve pek çok koyu dalgalı olmaktadır. Bundan dolayı, Bozcaada Ayazma koyu hem temizliği, hem denizinin sakinliği ile artık ada aşıkları tarafından bilinir hale gelmiştir. Bu yüzden, Bozcaada Akvaryum Festivali gibi bir çok sanatsal etkinliği de geçtiğimiz yıllarda ev sahipliği yapmıştır.

Ayrıca bununla ilgili bir çok güzel anlara sahip olan ve Bozcaada tanıtım videosunu da bulabilirsiniz. Burada yaşanan anlar ve görüntüler gerçekten çok güzel yerlere götürüyor insanı. İzleyin inanın bana hak vereceğinizi düşünüyorum.

Neden Elbiseme Bu İsimi Verdim?

Bu elbise koyun tarzı ile bütünleştiği için bende elbiseme Akvaryum isimi vermek istedim. Bir Bozcaada aşığı olduğum için, adada severek ürettiğim elbiselerime Bozcaada koylarının ve yerlerinin adlarını vermekten keyif alıyorum. Aynı zamanda, adanın tarzını ve havasını taşıdığı için de uygun olduğuna inanıyorum. Ben de gerçekten bu işe ve Bozcaada’ya gönül verdiğim için elbiselerimde benden ve Bozcaada’dan bir şeyler kattığına tüm gönlümle inanıyorum.

Naciye Butik Bozcaada olarak, Otantik elbise ve bohem giyim‘in adadaki öncüsü olmak ile birlikte, el işi kadın giyim butiği olarak bu elbiseyi yaparken de çok mutlu olduğumu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Additional information

Weight100 g